Vorige week, op maandag 19 en dinsdag 20 september hebben onze jeugdleden zich weer met veel enthousiasme ingezet voor onze vereniging. We hebben wederom een mooi resultaat behaald. We willen alle lotenkopers en onze jeugdleden en de begeleiders hiervoor hartelijk bedanken!

Mocht u niet thuis zijn geweest, of zijn onze jeugdleden niet bij u aan de deur geweest, maar wilt u ons alsnog steunen, dan is dit zeker mogelijk. U kunt dan een van onze leden benaderen om bij hen of haar loten te kopen, of u kunt online een of meerdere loten kopen van onze vereniging. In dat geval betaalt u digitaal en ontvangt u per mail uw lotnummers.

Daarnaast moedigen wij het natuurlijk aan om deze informatie te delen met familie, vrienden en kennissen die onze vereniging een warm hart toedragen.

Online loten kopen kan via de https://lot.clubactie.nl/lotkopen en daar te zoeken op Muziekvereniging Sint Cecilia, of door de QR-code hieronder te scannen.

Wij danken u bij voorbaat.

Bestuur Muziekvereniging Sint Cecilia.