Het is vanaf afgelopen maandag 5 september weer mogelijk als lid van de Rabobank om plaatselijke verenigingen uw steun te geven. Dit jaar heeft u de mogelijkheid om 3 stemmen te plaatsen (maximaal 1 stem per club). Voor u is het gratis, voor de verenigingen is iedere stem geld waard.

U kunt stemmen t/m 26 september via de Rabo App of via https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport. U ontvangt dit jaar geen stemcode per e-mail of post.

Enkele belangrijke zaken:

  • De regio waaronder Zijtaart valt is uitgebreid; we vallen nu onder de regio Meierij & Maashorst. Dat betekent dat ook woonachtingen in de “oude gemeenten” Schijndel en Sint-Oedenrode op onze vereniging kunnen stemmen. Deel dit bericht dus met mensen die ons, of een andere Zijtaartse vereniging, een warm hart toedragen.
  • U kunt direct stemmen nadat u lid bent geworden. Lid worden is gratis en is zeer eenvoudig te regelen.

Hopelijk kan onze vereniging op uw steun rekenen. Bij voorbaat danken wij u voor uw stem.

Met muzikale groet,

Muziekvereniging Sint Cecilia.