Jaarlijks stelt de Rabobank een bedrag beschikbaar voor ondersteuning van organisaties, stichtingen en verenigingen binnen hun werkgebied; voor ons Rabobank Uden-Veghel. Hiermee steunen zij goede initiatieven vanuit de samenleving. Dit jaar hebben zij aangegeven € 10,- per lid van de plaatselijke Rabobank beschikbaar te stellen.

Stemmen verloopt dit jaar anders dan afgelopen jaren. Via de Rabo App of via Rabo Internetbankieren kunt u stemmen op uw favoriete vereniging of organisatie. Stemmen kan onder de knop ‘Zelf regelen’. U ontvangt dit jaar dus geen stemcode per e-mail of post. De stemperiode loopt van 5 tot en met 25 oktober 2020.

Natuurlijk willen wij pleiten dat u aan onze vereniging denkt en hopen wij op uw stem. Wij vinden het echter over het algemeen belangrijker dat u sowieso stemt; hoe meer stemmen er vanuit Zijtaart worden ingebracht, hoe groter de opbrengst is voor ons dorp. We zien het als een gemiste kans als inwoners van ons dorp vergeten te stemmen bij deze mogelijkheid om clubs binnen ons dorp gratis te kunnen sponsoren.

Nieuw dit jaar: nieuwe leden kunnen direct stemmen!

U kunt enkel stemmen wanneer u lid bent van Rabobank Uden-Veghel. Nieuw dit jaar is dat Rabobank nieuwe leden direct in staat stellen te stemmen. Word u nu nog lid, dan verhoogt u het totaalbedrag wat Rabobank aan de verenigingen/organisaties uitreikt en kunt u direct Zijtaartse verenigingen steunen.

Hopelijk hebben wij u voldoende gemotiveerd om uw stem uit te brengen en eventueel lid te worden, mocht u dat nog niet zijn. Hopelijk kan ook onze vereniging op uw steun rekenen.

Bij voorbaat danken wij, ook namens andere organisaties, de Zijtaartse gemeenschap.

Muziekvereniging Sint Cecilia.